Firma LABOR SYSTEM MUŹNIEROWSCY Sp.J. z dużym zaangażowaniem uczestniczyła w procesie uzgodnień technicznych wykazując się wiedzą i doświadczeniem. Realizacja zamówienia przebiegała sprawnie i terminowo.

Z przyjemnością polecamy firmę LABOR SYSTEM MUŹNIEROWSCY Sp.J. jako rzetelnego wykonawcę, który profesjonalnie zrealizował powierzone zadania.

Załącznik: Referencje_BOLL

W sierpniu 2016, firma LABOR SYSTEM S.C. wyposażyła laboratorium w meble i dygestorium, za łączną kwotę 77 736 zł brutto.

Pracownicy firmy LABOR SYSTEM S.C. na każdym etapie współpracy służyli rzetelną i fachową pomocą, zamontowane meble zaś cechowały się bardzo dobrą funkcjonalnością oraz wysoką jakością wykonania.

Jednocześnie potwierdzamy, że realizacja zamówienia przebiegła sprawnie i bez zastrzeżeń, a całość pracy została wykonana terminowo i z należytą starannością.

Załącznik: Referencje_BRENNTAG

Dostawa na łączną kwotę brutto 36 900,00 PLN obejmowała montaż i podłączenie do instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej.

Realizacja zamówienia została wykonana z należą starannością i w umówionym terminie.

Z przyjemnością możemy polecić firmę LABOR SYSTEM S.C. jako godną zaufania i kompetentną w zakresie kompleksowego wyposażania laboratoriów.

Załącznik: Referencje_EBS

Firma jest godna polecenia, gdyż wykazała się wysoka starannością, terminowością i pełnym profesjonalizmem w realizowaniu powierzonych zadań.

Załącznik: Referencje_EUROFINS

Realizacja projektu odbywała się w miesiącach maj-czerwiec 2015 roku, a jego wartość opiewała na 130380,00 PLN brutto.

Niniejszym udzielamy referencji dla firmy Labor System sc jako rzetelnego partnera, który realizował powierzone mu zadania w wyznaczonym terminie, z wzorową starannością i zgodnie z warunkami zamówienia.

Załącznik: Referencje_TCHIBO

Polecam firmę LABOR SYSTEM jako Firmę uczciwą i wiarygodną, otwartą na współpracę z Klientem i tworzenie nie standardowych rozwiązań, które spełniły nasze oczekiwania.

Załącznik: Referencje_FLINT

LABOR SYSTEM jest bardzo rzetelną i godną polecenia firmą, do której warto wrócić w przypadku kolejnych inwestycji.

Załącznik: Referencje_MEDANA

Jednocześnie potwierdzamy, iż realizacja zamówienia przebiegała sprawnie i bez zastrzeżeń, dostawa została zrealizowana z należytą starannością.

Załącznik: Referencje_SNIEŻKA

Wszystkie powierzone zadania zostały wykonane solidnie i bez żadnych zastrzeżeń. Realizacja zamówienia została wykonana z należytą starannością i w ustalonym terminie.

Załącznik: Referencje_POLYGEN

Wartość dostaw wyniosła blisko jeden milion zł brutto.

Uważamy firmę LABOR SYSTEM MUŻNIEROWSCY SP. J. jako godną polecenia Partnera przy realizacji kolejnych inwestycji.

Załącznik: Referencje_CLIMAMEDIC

Możemy polecić firmę LABOR SYSTEM jako rzetelną, gdyż realizacja zamówienia przebiegała sprawnie i bez zastrzeżeń, całość została wykonana z należytą starannością i w ustalonym terminie.

Załącznik: Referencje_WICHIR

Kompletne wyposażenie o wartości 2 493 492,80 zł brutto zostało dostarczone w okresie od września do grudnia 2017 roku.

Z przyjemnością polecamy firmę LABOR SYSTEM sc jako rzetelnego wykonawcę,  który profesjonalnie zrealizował powierzone zadania.

Załącznik: Referencje_TME

Firma wykazała się wysoką starannością i pełnym profesjonalizmem w realizowaniu powierzonych zadań.

Załącznik: Referencje_SOLVAY 

Firma SIEMENS Sp. z o.o. poleca niniejszego wykonawcę jako firmę rzetelną, profesjonalną i godna zaufania.

Załącznik: Referencje_SIEMENS

Realizacja zamówienia na łączną kwotę 668 787,70 zł przebiegła bardzo sprawnie, bez żadnych zastrzeżeń, w pełni spełniając nasze oczekiwania. Firma LABOR SYSTEM sc to rzetelny i profesjonalny dostawca mebli laboratoryjnych i dygestoriów.

Załącznik: Referencje_Uniwersytet_Wrocławski

Firma LABOR SYSTEM wykazała się wysoką starannością i pełnym profesjonalizmem w realizowaniu powierzonych zadań.

Załącznik: Referencje_WSK_(Pratt&Whitney)_

Realizacja zamówień przebiegała sprawnie, terminowo i bez zastrzeżeń.

Załącznik: Referencje_OVER_GROUP

Załącznik: Referencje_SAD